MASZ PYTANIA?

NAPISZ
  sklep@e-rotyczny.pl

W mailu opisz problem a pomożemy go szybko rozwiązać.

ZADZWOŃ 
  
lub +48 606488601

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piatku w godzinach 9.00-18.00

Zostaniesz obsłużony przez miłą i kompetentną osobę, która chętnie udzieli wszelkich informacji oraz pomoże w dokonaniu wyboru.

Large_7201061071-Love-Drops-30
 • Love Drops 30 ml - krople dla kobiet i mężczyzn!!!

 • Kod:7201061071
 • Producent:RUF
 • Kategoria:Krople podniecające dla kobiet
 • Dostępność: Jest

Cena: 31,00 zł

  LOVE Drops - krople zwiększające podniecenie u kobiet i mężczyzn Specjalna formuła powoduje, że Love Drops poprawiają samopoczucie i wzmagają popęd płciowy. Zawarte skladniki stosowane w leczeniu depresji układu nerwowego,  regulują poziom estrogenów  i testosteronu we krwi i w bezpieczny sposób mogą wpływać  na  popęd płciowy i doznania seksualne. Powodują lepsze ukrwienie narządów płciowych co podnosi ich wrażliwośc na dotyk  zwiększając zadowoleni

  LOVE Drops - krople zwiększające podniecenie u kobiet i mężczyzn
  Specjalna formuła powoduje, że Love Drops poprawiają samopoczucie i wzmagają popęd płciowy. Zawarte skladniki stosowane w leczeniu depresji układu nerwowego,  regulują poziom estrogenów  i testosteronu we krwi i w bezpieczny sposób mogą wpływać  na  popęd płciowy i doznania seksualne. Powodują lepsze ukrwienie narządów płciowych co podnosi ich wrażliwośc na dotyk  zwiększając zadowolenie z dosnań seksualnych  oraz zwielokrotnienia orgazmu u obojga partnerów.

  Opakowanie : flakonik 30 ml  Afrodyzjaki Wibratory Wyprzedaże zabawki erotyczne
  Dyskretna dostawa